توجه: رمز عبور شما به صورت خودکار ایجاد می شود و به آدرس ایمیل شما ارسال می شود.
گروه آموزشی درخشش در زمینه مشاوره تلفنی و اینترنتی نیز فعالیت دارد. ما میتوانیم بصورت مشاوره حضوری و یا مشاوره تلفنی و اینترنتی با شما در تماس باشیم.

۱۰ ساله که اردوی مطالعاتی نوروز گروه درخشش به سرپرستی مهندس محمد خلیلی و سرکار خانم مژده طالب برگزار میشه. این اردو تفاوت های اساسی با اردوهای دیگه داره!!
حتماً می پرسی چه تفاوتی هایی؟؟
خب میتونی بین دو دوره برگزاری یکی را انتخاب کنید: یکی دوره ۱۰ روز و دیگری ۲۰ روزه

خیلی سریع با ما تماس بگیر ۸۸۳۷۹۵۹۸

برنامه ای که بهت داده میشه کاملاً شخصیه و با برنامه دانش آموزای دیگه فرق داره!!!آخر هر روز یه آزمون داریم از مباحث خوانده شده در آن روز و بعدش هم تحلیل آزمون همون روز!!! میدونم الان داری با خودت میگی عالیه….
تعداد افراد شرکت کننده بسیار محدوده پس سریعتر برای ثبت نام اقدام کن چون ما معتقدیم کیفیت درس خوندن بچه ها مهمه نه تعداد زیادشون
و هر کی میاد این اردو حتماً حتماً باید درس بخونه و  البته زنگ تفریح های جذاب و خوراکی های خوشمزه و صبحانه و ناهار عالی هم داریم. گاهی هم موسیقی زنده و ریلکسیشن… راستی هر روزتو با یه سینرژی که مهندس خلیلی شخصاً برگزار میکنن شروع میکنی و این خودش یعنی انگیزه و هدف. یادت باشه که فقط برای خواب میری خونه و کلاً ۲۰ روز مهمون ما هستی و ما کلی از بودنت در کنارمون خوشحالیم.

خیلی سریع با ما تماس بگیر ۸۸۳۷۹۵۹۸

و مهم ترین اصل اردوی گروه درخشش اینه که مهندس محمد خلیلی  شخصاً همه روزه و در همه لحظه ها در کنارت هستن و هر لحظه میتونی از حضورشون استفاده کنی.
روی خلاصه اردوها کلیک کن تا مطمئن بشی  بچه ها کلی در اردوهای گذشته درس خوندن، پیشرفت کردن و خوش گذروندن…
خلاصه اردوی نوروزی ۹۸ 
خلاصه اردوی نوروزی ۹۷

خیلی سریع با ما تماس بگیر ۸۸۳۷۹۵۹۸

شما تو خونتون که نمیتونین اردو بزنین ! میرین یه جای دیگه !!!! اما اگه اردوی خارج از مدسه میرین ، دقت کنین جایی که میرین منظم باشه ، سابقه و تجربه ی برگزاری اردو داشته باشن و برنامه ی دقیق هم ارائه بدن و حتماً حتماً شخص مشاور هر روز و هر لحظه کنارتون باشن. این خیلی مهمه بچه ها، چون ممکنه هر روز نیاز به مشاور داشته باشید. پس جایی رو انتخاب کنید که مشاور با تجربه داشته باشه و خودش هم حضور داشته باشه.
برای ثبت نام  اردوی درسی نوروز ۹۹ و استفاده از تخفیف پانصد هزار تومانی گروه درخشش  با شماره ۸۸۳۷۹۵۹۸  تماس بگیرید.
پیمایش به بالا