توجه: رمز عبور شما به صورت خودکار ایجاد می شود و به آدرس ایمیل شما ارسال می شود.

راهنمای مشاهده نتایج آزمون مدارس تیزهوشان

راهنمای مشاهده نتایج آزمون مدارس تیزهوشان 
توجه کنید که برای شرکت در آزمون، یک هفته پیش از برگزاری آزمون به سایت azmoon.medu.ir رجوع کرده و کارت اینترنتی شرکت در آزمون را دانلود کنید. توجه داشته باشید که اطلاعات مندرج روی کارت با اطلاعات هویتی شما به خصوص شماره ملی، منطبق باشد. این آزمون طبق روال هر سال برای دانش آموزان پایه ششم به هفتم و پایه نهم به دهم، در نیمه اردیبهشت ماه برگزار می شود و نتایج نیز پس از گذشت ۴ تا ۶ هفته از زمان برگزاری آزمون، بر روی سایت مزبور قابل مشاهده خواهد بود.
بنابراین از مراجعه حضوری به سمپاد خودداری کنید و اطلاعات منتشره بر روی درگاه را مطالعه کنید.
نتایج تنها از طریق سایت azmoon.medu.ir قابل مشاهده خواهد بود . بعد از ورود به سایت مذکور ، در صفحه اول باید کد ملی دانش آموز و رمز عبور همگام را وارد نمایند . مانند تصویر زیر :
در مرحله بعدی همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید ، اطلاعات هویتی دانش آموز به همراه وضعیت پذیرش در آزمون مشخص شده است . همانطور که در تصویر زیر نشان داده شده ، می توانید در زیر ستون ” وضعیت قبولی” ( در تصویر با فلش قرمز نمایش داده شده است ) مشاهده کنید که فرزندتان در آزمون تیزهوشان پذیرفته شده یا خیر همچنین در زیر ستون ” محل پذیرش ” ( در تصویر با فلش بنفش نمایش داده شده است ) ببینید فرزندتان در کدام یک از مدارس تیزهوشان پذیرفته شده است .
در صورت پذیرفته شدن تصویر زیر را مشاهده خواهید کرد :

در صورت پذیرفته نشدن تصویر زیر را مشاهده خواهید کرد :
پیمایش به بالا