روش مطالعه درس جامعه شناسی
     تنها و بهترین منبع برای مطالعه جامعه شناسی (علوم اجتماعی) برای کنکور خود کتاب درسی می­باشد. جامعه شناسی در زیرگروه ۲ و ۵ ضریب ۳ و در زیر گروه ۳ و ۴ ضریب ۲ و در زیر گروه ۱ ضریب یک دارد.
مطالعه جامعه شناسی اهمیت زیادی برای متقاضیان رشته­های علوم اجتماعی، خبرنگاری، علوم ارتباطات، مدد کاری، روانشناسی، علوم تربیتی، کتاب­داری و راهنمایی و مشاوره دارد.
درس جامعه شناسی در کنکور میانگین پاسخگویی نسبتا بالای در میان داوطلبان کنکور انسانی ۹۸ دارد و شما برای موفقیت در درس جامعه شناسی باید تلاش خوبی داشته باشید.
کلید موفقیت شما در کنکور انسانی ۹۸ مطالعه پیوسته منابع صحیح کنکور انسانی ۹۸، داشتن برنامه ریزی درست و یاگیری اصول درست تست زنی می باشد.
برای برنامه ریزی و راهنمایی شما می­توانید با شماره۰۲۱۸۸۳۵۹۵۹۸تماس بگیرید.
بودجه بندی جامعه شناسی (علوم اجتماعی) آخرین کنکور برگزار شده (کنکور ۹۷)

روش مطالعه جامعه شناسی

 بودجه بندی جامعه شناسی کنکور این گونه می­باشد که در مجموع ۲۰ سوال برای درس جامعه شناسی در کنکور انسانی ۹۷ طرح شد که از این مجموع ۴ سوال برای جامعه­ شناسی یک ، ۵ سوال برای جامعه شناسی دو و از علوم اجتماعی پیش هم ۱۱ سوال طرح گردید.
روش کلی مطالعه جامعه شناسی
       همان طور که در مقدمه مقاله گفتیم بهترین منبع برای مطالعه جامعه شناسی، کتاب درسی است پس توجه کنید که به دنبال کتاب­های کمک آموزشی نباشید.
نکته مهمی که باید به آن توجه کرد این است اکثر داوطلبان کنکور انسانی اول کتاب علوم اجتماعی پیش دانشگاهی را که بیش­ترین تعداد سوال را به خود اختصاص داده است مطالعه می­کنند ولی برای مطالعه کتاب­های جامعه شناسی باید ترتیب را رعایت کرده زیرا مطالب درس جامعه شناسی دارای پیوستگی است.
سعی کنید بعد از مطالعه هر درس به خلاصه نویسی بپردازید. تا نکات مهم را یکجا داشته باشید. مطالعه دو مرحله­ای کمک زیادی به یادگیری کامل جامعه شناسی برای کنکور می­کند در این روش شما باید ابتدا به صورت روزنامه وار مطالب را بخوانید و سپس به مطالعه کامل بپردازید.
نکته دیگری که باید اشاره کنیم این است که در این درس شما باید برای این درس مطالعه روزانه داشته باشید اگر این مطالعه برای مدتی قطع شود زحمات قبلی شما از بین می­رود.
مطالعه منظم هر درس ارزش بالایی دارد و می­تواند در مطالعه جامعه شناسی برای کنکور انسانی کمک زیادی به شما بکند.
برای اطلاع از روش مطالعه درس زمین شناسی  اینجا را کلیک کنید.
همچنان ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: 
 با ما تماس بگیرید   ۰۲۱۸۸۳۷۹۵۹۸