توجه: رمز عبور شما به صورت خودکار ایجاد می شود و به آدرس ایمیل شما ارسال می شود.

فواید اردوهای نوروزی

اگر به دنبال بهانه برای تغییر هستید، بهار بهترین بهانه است

بیا تا بر قله افتخار اردو بزنیم


محیط آرام: فراهم کردن محیط آرام از شرایط اصلی مطالعه مفید و خوب است. محیط مناسب باید فضای آرام با دما و نور مناسب داشته باشد. مسئولان برگزاری یک اردو مطالعاتی نوروزی فراهم کردن این محیط آرام را باید در اولین دستورهای اجرایی خود قرار دهد و سعی کنند به بهترین نحو ممکن این شرایط را فراهم کند.

فضای رقابتی: در اردوهای مطالعاتی اصولا داوطلبانی شرکت می‌کنند که تصمیم جدی برای رشد در روند مطالعاتی خود دارند همین موضوع باعث می شود حس رقابتی بسیار مناسبی برای همه داوطلبانی که در اردو شرکت می کنند ایجاد شود. این حس رقابتی از خسته شدن و مایوس شدن آن ها تا حد بسیار زیادی کم خواهد کرد.

#محمد_خلیلی

افزایش ساعات مطالعه: یک اردو مطالعاتی خوب از نظر ما می‌بایست ساعات مطالعه هر داوطلب را افزایش دهد. رسیدن ساعت مطالعه داوطلبان به حدود ۱۲ تا ۱۳ ساعت بسیار عالی خواهد بود. وجود مقرراتی مثل ثبت ساعات ورود و خروج این نظم را به داوطلبان می دهد که باید در طول یک روز آن مقدار زمانی را که برای مطالعه دروس در نظر گرفته اند به طور کامل به مطالعه اختصاص دهند و این به نوعی توفیق اجباری برای آن ها خواهد بود.

وجود اساتید و مشاوران مجرب: در طول این دو هفته مطالعه داوطلبان ممکن است از نظر علمی و یا انگیزه برای مطالعه دچار مشکل شوند. اردو هایی که به وسیله اساتید مجرب و یا دانشجویان دانشگاه های برتر و هم چنین مشاورین کاربلد برگزار می شود می تواند این نوع مشکلات را برای داوطلبان حل کند.

#محمد_خلیلی

#مشاور_کنکور

 

پیمایش به بالا