توجه: رمز عبور شما به صورت خودکار ایجاد می شود و به آدرس ایمیل شما ارسال می شود.
 >>> خرید این کتاب ارزشمند <<<

گروه آموزشی درخشش

 >>> خرید این کتاب ارزشمند <<<
بخشی از کتاب:
« آنکه خود را حقیر می­ شمارد،حقیرانه هم می­ اندیشد، ایده ­هایش حقیرانه است و مغزش به تحجر می­ گراید. اما آنکه خود را دست کم نمی­ گیرد و به بزرگی خویش می­ اندیشد؛ توانایی­ اش روز افزون می­گردد. شجاعت، لازمه پیشرفت است؛ شجاعت انگیزه تفکر منطقی است. با شجاعت به پیش رفتن، نیروهای بسیاری را از هر سو به کمک ما می­خواند.
راستی، چه قدرت عظیمی در خود باوری نهفته است، در ایمان به توانایی خویش و اینکه هرکاری را اراده کنیم، توانستن آن قطعی است… »
 >>> خرید این کتاب ارزشمند <<<
در این کتاب چه می آموزیم؟
تمامی عوامل موثر در مطالعه و آزمون دربخش های مختلف کتاب آورده شده تا به درستی با اصول تمرکز، مطالعه صحیح، برنامه‌ریزی همگن، زمانبندی شناور، موانع مطالعه موفق، راهکارهای کاهش استرس منفی، تقویت استرس مثبت و در ادامه چرایی و چگونگی بهره‌گیری از آن، روشهای بهره‌وری از زمان، تکنیکهای ذهن یادگیرنده، چگونگی شروع مجدد، تست‌زنی موفق، مرور و دوره در چند ثانیه، موفقیت و عوامل مؤثر بر مطالعه و کیفیت آن، روش های مطالعه اثربخش و تکنیک‌های مطالعه‌ی حرفه ای، آشنا شویم. شیوه طرح این مباحث به گونه‌ای است که پس از مطالعه آن، بتوانید تمامی این مفاهیم را به صورت کاربردی و درونی استفاده کنید.
 >>> خرید این کتاب ارزشمند <<<
چرا خواندن این کتاب برای ما دانش آموزان و والدین حیاتی است؟
این کتاب را میخوانیم تا راه‌های اشتباه را کنار بگذاریم و به درستی و آسانتر موفق شویم. با مطالعه این کتاب می‌خواهیم راه‌های بسیاری که در مسیر مطالعه در هر مقطعی و علی الخصوص دوران حساس متوسطه و آستانه ی کنکور که دیگران تجربه کرده‌اند و نتیجه‌ای حاصل نشده و یا نتیجه آنچنان که مورد انتظار فرد نبوده، دریافت نشده را دوباره تجربه نکنیم و ارزش زمان طلایی‌مان را جدی بگیریم. از درس­های آنها بیاموزیم، ولی به خاطر داشته باشیم بزرگترین اشتباه در زندگی این خواهد بود، که “پیوسته، از اشتباه کردن واهمه داشته باشیم” آزمون و خطا، جزئی جدا نشدنی از زندگی همه ما است. هرگاه بشر از آزمون و خطا دست بکشد، بزرگترین اشتباه و یا به عبارتی، اشتباه واقعی را انجام داده است “.
ما میبایست در مسیر خود ثابت قدم باشیم و همواره با تلاش و ممارست به اهداف برنامه‌ریزی شده خود برسیم. همین راه، منجر به تمامی پیشرفت‌های بشری شده است. اگر بشر پس از هر خطا و اشتباهی دست از تلاش و آزمون برمیداشت، شاید هنوز در دوران پارینه سنگی مانده بودیم.
 >>> خرید این کتاب ارزشمند <<<
برای اطلاع از تهیه کتاب با شماره ۸۸۳۷۹۵۹۸ تماس بگیرید.

 

پیمایش به بالا